«НоваБудова»: життя, яким хочеться жити

10.11.2020

Часто наші мрії схожі на горизонт: ми бачимо їх, але дуже далеко. А почавши до них рухатися, розуміємо, що вони знаходяться на все ж такій недосяжній відстані. Іноді здійснення мрії справді неможливе, якщо ви, скажімо, мрієте про те, щоб бути невидимим або мати всі багатства світу. Проте є мрії, які ми підсвідомо чомусь відкладаємо на потім, хоча досягнути їх легко.

Однією з таких є мрія про життя, яким хочеться жити. Жити й насолоджуватись. Прокидатися зранку в залитій сонцем кімнаті, снідати на балконі чи терасі з прекрасним видом на місто, насолоджуватися кожною миттєвістю у своїй чудовій квартирі. «Недосяжно?» – запитаєте ви.

«Зовсім ні!» – з упевненістю скажуть Юрій Горбунов і Катя Осадча. Мрію легко перетворити в реальність завдяки компанії «НоваБудова» та житловим комплексам забудовника, розташованим у Києві та Львові. На думку Юри та Каті, зірковість визначається не зовнішніми атрибутами, а внутрішнім станом. Бути зіркою – означає почувати себе впевнено, почувати себе захищено та завжди, у будь-якій ситуації, залишатися яскравою особистістю.

Усім переліченим факторам відповідає житло від «НоваБудова». Будьте упевненими, що наші житлові комплекси буде зведено вчасно, а ви отримаєте житло, що відповідає найвищим державним і міжнародним стандартам. Почувайтеся захищено, знаючи, що ваші гроші, інвестовані в житлові комплекси від нашої компанії, принесуть вам прибуток. Залишайтеся яскравою індивідуальністю, обираючи свою неповторну квартиру з широкого різноманіття планувань в одному із проєктів «НоваБудова», кожен із яких володіє своїми неповторними особливостями – ЖК «Crystal Avenue», ЖК «Щасливий PLATINUM», ЖК «Щасливий» (Львів).

Хочете жити як зірки? Це дуже просто. Створіть свою зіркову історію разом з новою квартирою та насолоджуйтеся всіма перевагами, які вона дає. Юрій Горбунов і Катя Осадча упевнені: життя, яким хочеться жити – це мрія, яку не варто відкладати в довгий ящик. Тож почніть реалізовувати її вже зараз!

Контактні дані відділів продажу:

  • Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 14-А. Телефон: 044 499 25 67; 067 663 89 35.
  • Львів, вул. Чайковського, 26; просп. В. Чорновола, 67. Телефон: 032 294 94 55; 067 663 97 18.